אקסקל » Материалы за 02.09.2010
02 сен 2010 | חדשות » חדשות בארץ

החמאס: הפיגועים - לא מדובר בניסיון לשבש את שיחות השלום

החמאס: הפיגועים - לא מדובר בניסיון לשבש את שיחות השלוםמפקדי צה"ל הפועלים בגדה המערבית הזהיר כי חמאס ושאר הארגונים הקיצוניים הפלסטינים ינסו לבצע פיגועים בקרוב החדשה נגד אזרחים ישראלים.

ביום חמישי, 2 בספטמבר, בראיון לתחנת הרדיו גליה צה"ל "מפקד האוגדה של יהודה ושומרון, תא"ל ניצן אלון, אמר כי התקפות טרור יכול לקרות שוב, את הפוטנציאל הזה קיים.

ראש הממשלה בוושינגטון: נגיע לרוצחים ונעניש את שולחיהם

ראש הממשלה בוושינגטון: נגיע לרוצחים ונעניש את שולחיהם
בפתח פגישתו עם מזכירת המדינה, הילרי קלינטון, מסר ראש הממשלה, בנימין נתניהו, את תנחומיו למשפחות הנרצחים בפיגוע אמש. "כמו כל עם ישראל אני מזועזע מהרצח המתועב שהוסיף שבעה יתומים חדשים למעגל השכול בישראל". ראש הממשלה הוסיף כי "דם המתיישבים איננו הפקר".

שיחות השלום והמחיר שביבי מסרב שלם

שיחות השלום והמחיר שביבי מסרב שלםסוף סוף זה קורה. הנשיא אובמה מארח את הוועידה שאמורה לפתוח את השיחות הישירות בין ישראל לפלסטינים. לא היה נשיא אמריקאי שלא ניסה לחבר את הקצוות ולהביא את הישראלים והפלסטינים אל שולחן המו"מ. עד כה כולם נכשלו, כשכל כישלון לא רק מעמיק את הפסימיות, אלא אף מביא להתפרצות מחודשת של מעגל הדמים. האחריות המוטלת על המנהיגים מכל הצדדים היא, על כן, עצומה, גם אם אין הם

בהצלחה לראש הממשלה נתניהו בשיחות השלום

בהצלחה לראש הממשלה נתניהו בשיחות השלום
בטקס בבית הלבן בהשתתפות הנשיא ברק אובמה ומנהיגי ישראל, הרשות הפלסטינית, ירדן ומצרים - יצא לדרך המשא ומתן הישיר לשלום: "שלום עליכם. שלום על כולנו" - פתח ראש הממשלה, בנימין נתניהו, את נאומו הלילה (יום ה') באגף המזרחי של הבית הלבן, ואמר לנשיא הפלסטיני, אבו מאזן: "הנשיא עבאס, אתה הפרטנר שלי לשלום". הנשיא הפלסטיני פנה מצדו ישירות לנתניהו בתום נאומו: "מה שקרה אתמול והיום ראוי לגינוי. אנחנו לא רוצים שדם יישפך. אנחנו רוצים שעמינו יחיו חיים רגילים של שכנות. בוא נחתום על הסכם שלום שיביא סוף לסבל".

סעודת איפטאר של פעילים מהמגזר הבדואי עם ח"כ רוברט טיבייב

ח"כ טיבייב הגיע לבית משפחת אלקרינאווי, והתארח אצל פעילי קדימה סלים ועטיה אלקרנאווי ובני משפחתם, יחד בסעודת איפטאר חגיגית לשבירת צום הרמדאן בנוכחות בכירי המשפחה הצעירים, ח"כ טיבייב התקבל בחום מתומכי קדימה ברהט, וצעירים חדשים שמוכנים להצטרף.
סלים אלקרינאווי, המארח, כמשמש יו"ר עמותת העידן והמזמין בירך את ח"כ בשירה על הקווקזים והבדואים תוך שמת דגש על הישגיו ופועליו של טיבייב למען המגזר ומדינת ישראל.

שר החוץ הטורקי: כאשר השלימה את הכיבוש של האדמות אזרביג באזור זה שוב יהיה שלום

שר החוץ הטורקי: כאשר השלימה את הכיבוש של האדמות אזרביג באזור זה שוב יהיה שלוםשר החוץ דיבר על עימותים טורקיה נגורנו קרבאך. "אנו עוקבים מקרוב אחר ההתפתחויות", - אמר זאת לעיתונאים ביום רביעי שר החוץ הטורקי אחמד דבותוגלו, בתשובה לשאלה לגבי הלחימה נגורנו קרבאך.
"אנו מקווים כי הנהר ארפציי הפכה לסמל של שלום, יציבות ושגשוג", - הדגיש דבותוגלו, מדבר על החוף ארפציי ליד-קארס יגדיר, על הגבול עם ארמניה.
דבותוגלו עודד לכונן שלום באזור הקווקז.
"אני רוצה לפתוח את כל הגבולות בין מדינות האזור, כך מודאג לא רק טורקיה לארמניה", - אמר.
"במשך מאות שנים של עמי הקווקז חיו בשלום ובידידות. כאשר השלימה את הכיבוש של האדמות אזרביג באזור זה שוב יהיה שלום ", - אמר שר החוץ של טורקיה
02 сен 2010 | חדשות » חדשות עולם

Discovery Channel בארה"ב פלילי, לקיחת בני ערובה בבניין

Discovery Channel בארה"ב פלילי, לקיחת בני ערובה בבניין ביום רביעי של ערוץ Discovery Channel הבניין, הממוקם בפרבר של וושינגטון, תוקף לא ידוע פתחו באש ולקחו בני ערובה מספר. פרץ אדם חמוש לתוך הפצצה המטה של Discovery Channel בפרברי וושינגטון, מדווח ערוץ ABC עם הפניה למשטרה. כפי שצוין בראיון אחד של ABC של המשרד המקומי המשטרה ערוץ Discovery Channel, הממוקם בפרבר של וושינגטון בסילבר ספרינג (Silver Spring) מחוז מונטגומרי (Montgomery County), הוא מוקף כעת על ידי המשטרה.

מיכאיל סאקשווילי: גאורגיה שייכת לכל תושביה, ללא הבדל לאום

מיכאיל סאקשווילי: גאורגיה שייכת לכל תושביה, ללא הבדל לאוםב גאורגיה, אין מכשולים שיכולים למנוע מחברי קבוצות אתניות שונות למימוש עצמי. לפי "חדשות, גרוזיה, על נשיא גאורגיה מיכאיל סאקשווילי אמר ביום שישי בפגישה עם האזרים אתנית ארמנים, אשר בשנה זו נכנס האוניברסיטאות הגאורגית.

נשיא גאורגיה, בפגישה שהתקיימה בבית הנשיא באזור אבלדרי המטרופולין במיוחד התייחס אלו חידושים הכלולים בתוכנית הלאומית ekzamenov.V מסוימת, זו היתה ההודאה הראשונה, התאמנו בבית הספר על שפות ארמני או אזרבייג 'ן, ניתנה הזדמנות להיבחן מיומנויות כללית בשפת האם שלהם. אז הם חייבים לעבור קורס של שנה אחת של השפה הגאורגית, ולאחר מכן יוכל להמשיך אימונים מיוחדים.

רוסיה לא יצאה עדיין מן המשבר הפיננסי, ולדימיר פוטין

רוסיה לא יצאה עדיין מן המשבר הפיננסי, ולדימיר פוטיןרוסיה לא יצאה עדיין מן המשבר הפיננסי, ולדימיר פוטין
רוסיה, כמו מדינות אחרות, לא יצאה עדיין מן המשבר הפיננסי תמשיך ליישם תוכנית למניעת המשבר, אמר ביום שישי, ראש הממשלה ולדימיר פוטין.

"כאשר הכלכלה העולמית, והכלכלה הרוסית שלנו מתפתחים בהדרגה מהמשבר. אבל התשואות שלנו הוא לא מהר מדי, לכן חשוב מאוד להחליט בנושא, אנו מאמינים כי יצאנו משבר או לא ", - אמר פוטין בראיון לתקשורת הרוסית.

כפי החדשות אקסקל, לפי פוטין, את התשובה לשאלה זו של עיקרון, כפי שהוא מציע כמה מסקנות מעשיות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    ספטמבר 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30