אקסקל » Материалы за 26.09.2010

ליכודניקים רבים מכל רחבי הארץ התארחו ביום שישי בסוכה של עוזי דיין

תמר ועוזי דיין פתחו את ביתם וסוכתם לחברי הליכוד ביום הראשון של חול המועד סוכות. זה היה "יום פתוח" כמו בסוכה בבית הנשיא, ואנשים באו והלכו מהבוקר עד לפנות ערב. החברים התחככו זה בזה, אבל לא נישאו נאומים ולא היה טקס כמקובל בארועים מפלגתיים. קבלת הפנים בסוכה היא חלק מהיוזמה של עוזי דיין לציין את מסורת חגי ישראל גם במסגרת של הליכוד. מעין "ועדת תרבות" תנועתית של איש אחד.

עוזי דיין הסתובב בין אורחיו מחוץ לסוכה כשהוא חובש משקפי שמש כהות. כשהסיר אותם לרגע ראינו כתמי דם על עינו הימנית. לחברים שהבחינו בכך הזכיר המראה את הדוד שלו, משה דיין. אנשים התבדחו ואמרו שהוא היה צריך לחבוש רטיה, במקום משקפי שמש. אחרים התלוצצו שאצל עוזי דיין נפגעה העין השמאלית, ואצל משה דיין העין הימנית, ואולי יש סמליות בעין הבריאה של כל אחד מהם.

ההקפאה לבדה אינה מספיקה להצטרפות קדימה

ההקפאה לבדה אינה מספיקה להצטרפות קדימהביממות הקרובות יתבהר האם נתניהו ממשיך את ההקפאה, ממשיך את הבנייה או חותר לפיתרון קסם שיספק את הפלסטינים, שאר העולם והפייגלניסטים שאצלו בבית. כשחושבים על זה, תחת ממשלת קדימה התנהל משא ומתן יותר פרודוקטיבי, ללא הקפאה הרמטית של הבנייה ומבלי שישראל נדרשה לשלם מחירים אדירים בדיפלומטיה הבינלאומית | בפגישה בין לבני למופז נדון תרחיש הצטרפות קדימה לממשלה.
דריכות שיא במערכת הפוליטית עם סיום הקפאת הבנייה בחצות. גורמים בכירים בליכוד מעריכים כי לא יהיה מנוס משינויים פוליטיים במבנה הממשלה בקרוב על רקע המשא ומתן המדיני. אהוד ברק כבר מאותת כי אם תחודש הבנייה הוא אינו פוסל פרישה מן הממשלה ומנגד, בליכוד ובמפלגות הימין מאיימים כי אם תימשך ההקפאה - הממשלה תיפול.

26 сен 2010 | חדשות » חדשות עולם

ביפן, יצרו רובוט כדי לשטיפת השיער

תאגיד של יפן פאנסוניק הודיע על יצור רובוט מיוחד: על כל אחד בשתי ידיו, 16 אצבעות, והוא נועד כדי לשטוף את השיער שלך ולעיסוי הקרקפת. רובוט סורק את הראש האנושי בשלושה ממדים, מכין תוכנית לשתיפת שיערך, יחשב את כמות השמפו לצריכת השתיפה, יעשה עיסוי וישפתוף ביסדיות כמה פעמים שיחשב לנכון. מה שכן חשוב לציין הרובוט הזה מסוגל לזכור את הצורת ומידות ראשיך, כדי בפעם הבאה במהירות המקסילית להתחיל מיד לבצע פעולת שתיפה.
26 сен 2010 | חדשות » חדשות עולם

כתוצאה מפיצוץ של מחבל מתאבד במחצ'קלה נפגעו יותר מארבעים איש

כתוצאה מפיצוץ של מחבל מתאבד במחצ'קלה נפגעו יותר מארבעים איששלושים אנשים שנפגעו מפיצוץ של מחבל מתאבד נמצאים בבית החולים במחצ'קלה, מסר בשבת משרד הפנים של דאגסטן במחצ'קלה. מחבל מתאבד קרוב לשעה שתים עשרה בלילה ניסה לפרוץ את חגורת הביטחון בבית 29 פרוספקט אקושיסקי (שכונה ש בעיר) שבו היו מולקדים קבוצת המחבלים. במרכז המידע של אנטי טרור הוועד הלאומי אמרו כי מפיצוץ במחצ'קלה, כאשר ניסה מחבל מתאבד להיכנס לאזור של מבצע צבאית נפגעו יותר מ-40 אנשים.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    ספטמבר 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30