אקסקל » Материалы за אוקטובר 2011 года
31 окт 2011 | חדשות » חדשות בארץ

חה"כ רוברט אילטוב: אירוע הייטק בשגרירות בריטניה

חה"כ רוברט אילטוב:  אירוע הייטק בשגרירות בריטניהדבריו של רוברט אילטוב על פתיחת אירוע "מרכז ההיי טק של שגרירות בריטניה בישראל":
"שגריר בריטניה בישראל, מתיו גולד, הזמין אותי לאירוע פתיחה של מרכזת ההייטק של בריטניה בישראל. הוזמנתי עקב היותי יושב ראש שדולת ההייטק בישראל. לאירוע הוזמנו 200 מראשי תעשיית ההייטק בישראל
31 окт 2011 | חדשות » חדשות בארץ

גנבים חוטפים מכשירי אייפון מהיד ונמלטים

גנבים חוטפים מכשירי אייפון מהיד ונמלטיםהטלפונים הסלולריים החדשים, עם דגש על סמארטפונים, עולים הרבה, הרבה מאוד כסף. במחיר של סמארטפון מתקדם אפשר היום לרכוש מחשב נייד מתקדם יחסית עם יכולות מולטימדיה ועיצוב מגניב. עובדה זו גורמת לעלייה במקרי גניבות מכשירי האייפון בכל רחבי הארץ
30 окт 2011 | חדשות » חדשות בארץ

מטח רקטות על הדרום: פצועים בגן יבנה, אשדוד ואשקלון

מטח רקטות על הדרום: פצועים בגן יבנה, אשדוד ואשקלוןאדם אחד נפגע בינוני עד קשה ושניים נפצעו קל. הפלסטינים מדווחים על שני הרוגים בתקיפה של צה"ל. בעקבות ההסלמה הוחלט שלא לקיים לימודים באונ' בן גוריון ובבתי הספר בב"ש, באשדוד ובגן יבנה.

חה"כ רוברט טיבייב, יו"ר אגודת הידידות ישראל טורקיה

חה"כ רוברט טיבייב, יו"ר אגודת הידידות ישראל טורקיההיום שלח חבר הכנסת רוברט טיבייב, המכהן כיו"ר אגודת הידידות הבין
פרלמנטארית בין טורקיה וישראל, מכתב תנחומים והבעת צער לפרלמנט הטורקי.
דברים מהמכתב...

ראש הממשלה בנימין נתניהו: "להשוות את אכיפת המשטרה במגזר הערבי ובקרב המיעוטים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו: "להשוות את אכיפת המשטרה במגזר הערבי ובקרב המיעוטים"נתניהו: "המציאות כיום היא שיש חוק אחד ושתי מערכות אכיפה - זהו דבר בלתי נסבל. משמעות השוואת האכיפה היא גם השוואת שירותי המשטרה שאזרחים אלו מקבלים."
בהמשך להתייחסות מפכ"ל המשטרה רב ניצב יוחנן דנינו, היום בישיבת הממשלה, לשיעור הפשיעה הגבוה, בקרב ערביי ישראל והמיעוטים, אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו: "יש להשוות את אכיפת המשטרה במגזר הערבי ובקרב המיעוטים. המציאות כיום שיש חוק אחד ושתי מערכות אכיפה - זה דבר בלתי נסבל."
...ראש הממשלה אמר: "אין שתי מדינות. אין מדינה בתוך מדינה, אנו חיים במדינה אחת

בית קפה כשר נפתח ברוסיה

בית קפה כשר נפתח ברוסיהעל פי בקשה של הנהלת הרשת בתי קפה "שוקולדניצה" הרב הראשי של רוסיה, בערל לאזר, הנפיק תעודת כשרות לסניף שנמצא במוסקבה ברחוב סדובו-קודרינסקיה.
כיום הרשת "שוקולדניצה" - אחת הגדולות ברוסיה, ממשיכה להתרחב בקצב מהיר ביותר בתחום המסעדות.
מומחים במחלקת הרבנות הראשית וטכנולוגים מובילים למזון ברוסיה פיתחו תפריט כשר, המשלב את מותג הרשת וחוקי הכשרות.
באופן קבוע, כל תהליך בישול נבדק על ידי נציג של הרב הראשי. בית קפה זה הינו חלבי.

עדת היהודים ההרריים וזיקתם לירושלים

עדת היהודים ההרריים וזיקתם לירושליםבמשך דורות רבים שימשה ירושלים מוקד לעלייה עבור היהודים ההרריים מקווקז. המקום המקודש ביותר היה הכותל-המערבי בירושלים, שם בנו והתפללו לגאולת עם ישראל. בנוסף, ביקרו במקומות הקדושים: בחברון,צפת,טבריה. בכל אתר ואתר דובבו שפתותי כל אחד את המעיק עליו בהאמינם בהתגשמות משאלותיהם לטובה

נתניהו: "החוק הוא זהה עבור כולם"

נתניהו: "החוק הוא זהה עבור כולם"ראש הממשלה בנימין נתניהו אוקטובר 23 הנחה את המשטרה ואת המשרד לביטחון פנים לפתח תוכנית להגברת אכיפת החוק בקרב האוכלוסייה הערבית. כמו שירות העיתונות של משרד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, עשה את ההצהרה בדיון על דו"ח על המצב פלילי בארץ מיוצג על ידי המפקח הכללי של המשטרה יוחנן דנינו על הממשלה פגישה הבוקר.
24 окт 2011 | חדשות » חדשות עולם

יותר מעשר מדינות הציעו סיוע לטורקיה בעקבות רעידת האדמה

יותר מעשר מדינות הציעו סיוע לטורקיה בעקבות רעידת האדמהטורקיה: רעידת אדמה חזקה בטורקיה ב -23 באוקטובר, זה היה כל כך חזק שהוא אפילו נגע תנודות הקרקע של ארמניה, אזרבייג'אן, גרוזיה ואיראן. ככל הנראה יושפעו עד אלף אנשים, רק בשלב זה בעיר ואן היה קורבן של יותר מ 90 אנשים, נפצעו 250, הרסו מבנים ובתים.
23 окт 2011 | חדשות » חדשות בארץ

ראש עיריית ניו יורק תפתח את תחנת "אמבולנס" בירושלים לכבוד אביו

ראש עיריית ניו יורק תפתח את תחנת "אמבולנס" בירושלים לכבוד אביוראש עיריית ניו יורק מייקל (מרדכי) בלומברג ישתתפו פתיחת התחנה החדשה "מגן דוד אדום" בירושלים, שנקרא על שמו של אביו המנוח - ויליאם הנרי בלומברג. מייקל בלומברג אסף את הכספים הדרושים להקמת התחנה, תרומה אישית גם. על פי "מגן דוד אדום", הבניין כולל ארבע קומות, זהו מרכז תפעולי עם הציוד הטוב ביותר, מקלט למקרה חירום, מוסך למכוניות "חירום" דם תרומה למרכז, עוזרי בית ספר, מרכז מבקרים את האולם.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    אוקטובר 2011    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31