אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » ביקור השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' במרחב לכיש


ביקור השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' במרחב לכיש


ביקור השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' במרחב לכישבמהלך פגישת עבודה במרחב לכיש במחוז דרום של משטרת ישראל הנחה השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' לרענן בכל תחנות המשטרה במדינה, את פרק רישוי העסקים הקשור לבריכות באופן מיידי.

השר, הנחה את גורמי משטרת ישראל בכל רחבי הארץ, האמונים על בדיקת רישוי עסקים למתקנים כמו בריכות שחיה, אתרי נופש וספורט וכדומה, לבחון שוב מאופן מחמיר ובלתי מתפשר את כל העסקים בארץ על מנת ולעשות הכל למניעת אירועים דומים בעתיד.

לרקע:

השר אינו נקט עמדה באשר למה שהוביל לאירוע עצמו.

השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ':

"אי אפשר שלא להסתכל על הסיפור שהתרחש בקרית מוצקין ושלא ייחמץ הלב. בעקבות הסיפור הנורא הזה חייב להיעשות מעשה. אסור להגיע למצב שבגלל תאונות מסוג זה ייפגעו נפשות בישראל. אני רוצה שבאופן מיידי ייבדקו בכל תחנות המשטרה הנהלים וסעיפי רישוי העסקים הנוגעים למקרים מסוג זה. אני מבקש שתסתערו באופן מיידי על הנושא".

באותה ישיבת העבודה התייחס השר לביטחון פנים גם לתאונת הרכבת שהתרחשה בשבוע שעבר בה נהרגה משפחה שלמה והתייחס לסטטיסטיקה – כל יום ישנו אירוע "פריצת מחסום" והמליץ שהמשטרה תמליץ למע"ץ להתקין באופן מיידי "באמפרים" לפני מחסום:

השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ':

"זאת הייתה אחת מהתאונות הקשות ביותר שזכורות לי. ממצאי החקירה מצביעים על תסריט אימים בו הרכבת התנגשה ברכב. אני מבקש לבחון מול מע"ץ את התקנתם של "באמפרים" לפני כל צומת שכזאת, לפני כל מחסום רכבת, משהו שיזעזע את הנהג, טרם הוא מגיע לפסי הרכבת. חייבים להפסיק את הסיטואציות בו נהגים "מתעוררים" לפתע כאשר הם ממוקמים על פסי רכבת. הסטטיסטיקות מראות שכל יום יש לפחות "פריצת מחסום רכבת" אחת. זה אומר שכל יום שעובר שאין תאונה שכזאת הוא נס.

צילום:משרד לביטחון פנים
Прочитали: 660 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


19-08-2010, 18:29

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    אוקטובר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31