אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » חמד עמאר פגש עם מנכ"לית אינטל ישראל


חמד עמאר פגש עם מנכ"לית אינטל ישראל


חמד עמאר פגש עם מנכ"לית אינטל ישראל השבוע חבר הכנסת חמד עמאר (ישראל ביתנו) נפגש עם מנכ"לית אינטל ישראל, גב' מקסין פסברג ובכירי חברת אינטל במפעל בקרית גת, לאחר סיור במפעל וההתרשמות מאחת הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, ומהווה במשק שחקן מרכזי בייצוא ההיי טק לחו"ל, העומד על סך 3.5 מיליארד ₪ בשנה.

חבר הכנסת חמד עמאר הביע את הערכתו לחברה שמעסיקה מעל שש אלף עובדים במשק, ואמר כי: "אופי כוח האדם איכותו והשכלתו הנו נכס חשוב היום לכל חברה בעולם הגלובאלי שלנו, ובזכותו מושך אליו לישראל מפעלים וחברות בסדר גודל של אינטל.

חבר הכנסת עמאר דן עם מנכ"לית אינטל, בין היתר בנושא בעיות התעסוקה בפריפריה, שאינטל נמנית שם בין אחד המעסיקים הגדולים, עם שני מפעלים ענקים בחיפה בצפון וקרית גת בדרום. חבר הכנסת עמאר הופתע לגלות כי גם במפעל בדרום הארץ קיים מספר לא קטן של עובדים דרוזיים שעושים את דרכם מצפון הארץ עד למפעל בקרית גת. המנכ"לית ציינה כי התרשמה שעובדים דרוזים הינם עובדים חרוצים ואחראים, והייתה שמחה לקלוט עובדים דרוזים נוספים למפעל.

במהלך הישיבה סוכם כי חבר הכנסת עמאר יוציא קול קורא לאיוש קורסי הכשרה בשיתוף משרד התמ"ת, לשם הכשרת צעירים בעלי תעודת בגרות במקצועות ההנדסה וקליטתם בחברת אינטל, זאת לאחר מעבר ראיון אישי בחברה.

הקורסים מיועדים להיפתח לאחר פגישה שתתקיים בין חבר הכנסת עמאר לבין משרד התמ"ת, בה יסוכמו הפרטים בנושא. הקורסים מיועדים להיות לנערים ונערות כאחד, אולם בקבוצות נפרדות של כ 25 מתלמדים בכל קבוצה.

כמו כן, מנכ"לית אינטל ישראל הביעה נכונות לסייע לחבר כנסת עמאר במלאכתו, לגייס את המעסיקים הגדולים במשק לטובת קליטתם של עובדים דרוזים בחברותיהם, בעיקר בקרב הנשים במגזר, שם אחוז האבטלה הוא מהגבוהים במשק. יש לציין כי בשבוע זה חבר הכנסת חמד עמאר נפגש לשיחה דומה גם עם מנכ"ל רכבת ישראל.

צילום: נדים מועבי
Прочитали: 1170 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


21-08-2010, 22:36

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    אוקטובר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31