אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » איומי שביתה בבית ספר רבין בתל-מונד


איומי שביתה בבית ספר רבין בתל-מונד


איומי שביתה בבית ספר רבין בתל-מונד


ועד ההורים בבית הספר רבין בתל מונד מאיים להשבית את הלימודים בעקבות הקיצוץ בתקציב המוסד. נוסף מבקרים ההורים את העובדה שהרחבתו של בית הספר לא הסתיימה. בימים האחרונים של הוועד מכתב להורים הקורא להם לשבות.
"לאחר ניסיונות רבים של ועד ההורים למנוע את הקיצוץ בתקציב החינוך, באמצעות מכתבים שנשלחו הן לראש המועצה והן לחשב המלווה מטעם משרד הפנים, שיחות טלפון רבות והן פגישות", נכתב.


עוד נכתב בפנייה של הוועד כי "החשב המלווה סרב להיפגש עימנו תוך התעלמות מוחלטת מרחשי הלב של תושבי היישוב. בהתחשב בזמן הקצר שנותר עד לפתיחת שנת הלימודים כמו גם אי עמידה בלוחות הזמנים של המועצה אנו נאלצים להודיע על אי פתיחת שנת הלימודים בבית החינוך על שם רבין".
המכתב נשלח גם לראש המועצה שלמה רצבי ולחשב המלווה דניאל ביטון. כמו כן הוא נשלח למשרד הפנים ולחמזיק תיק החינוך במועצה. גורמים בוועד מסרו לזמן נתניה כי מספר התלמידים הממוצע צפוי להיות 39 ילדים בכיתה. בשנה הקודמת מספרים כי מספר התלמידים לא עלה על 36.
"הרעה זו אינה הולמת את היישוב", אומרים ההורים. "סדרי העדיפויות בעבודת החשב המלווה לקויים. אנו מקווים כי יימצא הפתרון וחרב הקיצוץ בסעיף החינוך תוסר, אך בהישר המצב הקיים לא נותר לנו אלא להחליט שלא לשלוח את ילדינו לבית הספר בתחילת השנה", כתבו במכתב.
"לא לנהל מאבק סרק"
ממועצת תל מונד נמסר: "בית הספר על שם רבין יפתח את שעריו לתלמידי המושבה תל מונד ותלמידי צורן כמדי שנה ב-1 בספטמבר. אנו קוראים להורים לשלוח את ילדיהם לבית החינוך במועד פתיחת שנת הלימודים. בית החינוך עורך ומוכן לפתיחת השנה הן בצדדיו הפדגוגיים והן ביבטיו המנהליים. לקראת חודש דצמבר צפוי להצטרף מבנה כיתו נוסף לרווחת התלמידים.
"השבתת מערכת החינוך הגם שהפכה לחיזיון נפוץ במקומותינו אינה מעוגנת בשום מהלך חוקי
הנובע מיחסי עובד מעביד. יתרה מזו הורה שלא שולח את ילדיו לבית הספר ב-1 בספטמבר מפר ברגל גסה את חוק חינוך חובה. אנו פונים ומבקשים מיושב ראש ועד ההורים המוסדי שלא לנהל מאבק סרק על גבם של ילדינו. במיוחד כאשר לא תהיינה תוצאות חיוביות לשביתה".
מנהל בית החינוך על שם רבין ישראל וילוז'ני מסר: "בית החינוך יהיה פתוח ויפעל כרגיל ביום פתיחת שנת הלימודים. אני מקווה שעד תאריך זה יסתדרו העניינים והשביתה תבוטל לאלתר
כפי שפורסם באתר המקומי מעריב
Прочитали: 1691 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


31-08-2010, 13:44

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    אוקטובר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31