אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » ברכת יו"ר התנועה ח"כ ציפי לבני לראש השנה תשע"א


ברכת יו"ר התנועה ח"כ ציפי לבני לראש השנה תשע"א


ברכת יו"ר התנועה ח"כ ציפי לבני לראש השנה תשע"א


ערב השנה החדשה כולנו עושים או צריכים לפחות לעשות חשבון נפש. חשבון נפש של הנהגה, חשבון נפש של חברה, וכן, גם אנחנו בקדימה - חשבון נפש של אופוזיציה.

שנה טובה!

ערב השנה החדשה כולנו עושים או צריכים לפחות לעשות חשבון נפש. חשבון נפש של הנהגה, חשבון נפש של חברה, וכן, גם אנחנו בקדימה - חשבון נפש של אופוזיציה.

ההנהגה בישראל היא זאת שצריכה להורות את הדרך. השנה האחרונה היתה שנה של בלבול ומבוכה ביחס לדרכה של הממשלה. שנה שבה התגלו עוד ועוד שסעים וקרעים בחברה הישראלית. שנה שבה נדרשה קולה של הנהגה שתוביל ולא שמענו את הקול הזה.

זו גם השנה שבה קדימה עברה ניסיונות לא פשוטים לפרק אותה, ונשארנו מאוחדים. זו השנה שקדימה, בעקבות החלטה מאוד לא פשוטה, להישאר באופוזיציה - הפכה להיות אלטרנטיבה למדיניות של ממשלה רעה. אלטרנטיבה ברורה, אלטרנטיבה שיש בה דרך.

ערב שנה חדשה צריך לסמן גם תקווה. מגיע לנו לאזרחי המדינה הזאת שנסתכל קדימה עם פנים לעתיד, מלאי תקווה. פתיחתה של השנה החדשה הזאת היא גם חזרה לשיחות הישירות בין ישראל לפלסטינאים, שיחות שהופסקו בעקבות הבחירות בישראל וסוף סוף מתחדשות.

אני יודעת שחלק מהציבור התייאש, הרים ידיים, לא מאמין שאפשר. אני מאמינה שאפשר. נכון, צריך הנהגה שרוצה, מאמינה ויכולה לקבל את ההחלטות הנדרשות כדי לסיים את הסכסוך ארוך השנים בינינו לבין להפלסטינאים.

הנהגה שמאמינה שישראל זקוקה וצריכה לקבוע, במסגרת ההסדר, את גבולותיה. הנהגה שרוצה ומאמינה ופועלת כדי לאחד את החברה הישראלית סביב תכנים ומהויות שעוסקים בקיום של ישראל ובזהותה כמדינה יהודית ודמוקרטית.

אני מאמינה שאפשר, צריך בשביל זה הנהגה לא רק שתאמין, אלא שתפעל ותעשה בנחישות. ותוכיח למי שהרים ידיים - שזה היה מוקדם. ותוכיח שאפשר.

הייתי רוצה שנכנס כולנו לשנה החדשה הזאת, דווקא עם תקווה. תקווה שנוכל להגיע לסדר. תקווה שיישמע קולה של ההנהגה. תקווה שכל חיילנו יחזרו הביתה בשלום. גם החייל המוחזק כל כך הרבה שנים בידי החמאס, גלעד שליט.

נאחל לכל אחד ואחד מכם, גם בחיים האישיים, החלטות טובות, יציאה לדרך חדשה וטובה יותר, בכל מובן, בכל אופן, סיפוק במה שאתם רוצים לעשות. זה מגיע לכל אזרח במדינה הזאת, בוודאי גם לכם. שנה טובה.


בברכה,
ציפי לבני
יו"ר האופוזיציה ויו"ר תנועת קדימה
Прочитали: 879 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


8-09-2010, 00:33

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    אוקטובר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31