אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » מאות אנשי ליכוד באירוע הליכוד העולמי באריאל


מאות אנשי ליכוד באירוע הליכוד העולמי באריאל


מאות אנשים הגיעו אל אירוע הרמת הכוסית לראש השנה שארגן הליכוד העולמי. בניגוד לאירועים אחרים שהתקיימו באזור גוש דן, בליכוד העולמי בחרו מבעוד מועד לקיים את האירוע בעיר אריאל בשומרון. תנועת הליכוד יכולה להתגאות בכך שהאולם במלון "אשל השומרון" היה מלא עד אפס מקום.

ח"כ דני דנון, יו"ר הליכוד העולמי, אמר בכנס: "עצם העובדה שתנועת הליכוד נמצאת היום באריאל זו אמירה חשובה. כאשר ארגנו את הכנס, לא האמנו שיהיו כאן שני דברים: הדבר הקטן זה החרם של מיעוט קטן ועלוב שלא מצליח למלא אולם כמו שיש כאן והם מסיתים ומחרימים. הדבר השני שלא ידענו זה שראש הממשלה נתניהו יהיה עכשיו בוושינגטון. אני רוצה לברך אותו על כך שלפני מספר דקות הוא הודיע שב- 26 בספטמבר אנחנו חוזרים לבנות בכל יהודה ושומרון. ב- 26 בחודש נהיה בשומרון ונציין את סוף ההקפאה האומללה. נוודא שהליכוד יחזור למסלול הנכון של ציונות והתיישבות". דנון פנה לשר הביטחון ברק והטיח בו להתפטר. "תפקידך הוא לא לנסוע לישיבות חשאיות עם אבו מאזן, תפקידך הוא לדאוג לביטחון תושבי מדינת ישראל, אם אינך מסוגל לעשות זאת אני קורא לראש הממשלה נתניהו לקחת ממך את המפתחות לתפקיד".

ח"כ כרמל שאמה אמר: "ההקפאה שהחלה הייתה צעד קשה מנשוא, ברגע שהשעון יגיע לסיום ההקפאה האמינות של ממשלת ישראל תגיע למבחן וראש הממשלה מבין את המשמעויות הללו."

ח"כ ציפי חוטובלי אמרה בכנס "האתגר המרכזי שלנו הוא לדבר בשפת הריבונות. אנחנו צריכים לייחל להחיל את החוק הישראלי על יהודה ושומרון ושברק לא יהיה ראש ממשלת השומרון. לא ראוי ולא נכון שמי שיקבל החלטות על בניה בארץ ישראל הוא איש ביטחון".

רפאל כהן, מנכ"ל הליכוד העולמי, שולח ברכת שנה טובה לחברי התנועה ומבקש להודות לכל משתתפי הכנס, ביניהם נציגי ליכוד מצרפת, טורקיה, וארצות הברית. הליכוד העולמי מזמין להצטרף ב-26 בספטמבר אל יום סיורים בשומרון בסימן סיום ההקפאה וחידוש הבנייה. ניתן להירשם במשרדי הליכוד העולמי.
Прочитали: 566 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


11-09-2010, 22:25

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    אוקטובר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31