אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » גמר חתימה טובה


גמר חתימה טובה


גמר חתימה טובה


השנה יום כיפור יהיה מוצלח במיוחד כי השנה הוא מגשר בין שישי/שבת ערב כיפור/כיפור וכל עם ישראל נורא שמחים, יצא להם סופשבוע ארוך ומוצלח יותר מראש השנה, ערב ראש השנה יצא בשישי, זוכרים? אז לא הייתה שום אפשרות לעשות גשר וככה התבזבזו יומיים על מה שהוא בלאו הכי חופש כל השנה.

אני אוהבת את יום כיפור. זה היום היחיד שבו אפשר לחטוא ממש. לסעודה המפסקת, אני מכינה כפול אוכל כדי לא לבשל ביום כיפור כי כזכור הוא יום קדוש לעם ישראל שומר המצוות. את השאריות (יש המון) מהסעודה המפסקת אוכלים אצלנו במהלך יום הכיפור כי ביום כיפור הכי רעבים. על חטא האכילה ביום כיפור אני אכפר ביום כיפור הבא.

ממחקר זעיר שערכתי הגעתי לכמה מסקנות.

אני לא חושבת שצום מצליח לכפר על החטאים, כאילו מה? אם אולמרט יצום, אז יתחשבו בו ויוציאו אותו זכאי מכל כתבי האישום? אם קצב יצום, אז יבטלו את המשפט? ואני בטוחה כי גם הירשנזון וגם ח"כ בן עזרי ועוד כמה צדיקים כאלה ואחרים צמו בימי כיפור ונפנפו תרנגולות מעל הראש, ובכל זאת נכנסו לכלא, המסקנה, צום יום כיפור לא מכפר על חטאים שחטאנו ופשעים שפשענו, לכן כדאי להעביר את היום הזה בכייף וליהנות מכל רגע כי אלוהים אוהב אותנו מאושרים.

בכלל, יצר לב האדם רע מנעוריו. כן. אני עוקבת אחרי הסדרה "ניצולים" הסדרה היא על אנשים ששרדו מגיפת שפעת (חזירים?) ותשעים אחוז מהאנושות הלכה לעולמה, הניצולים ששרדו לא שינו את מנהגיהם. כולם שם מדברים על להקים עולם טוב יותר ממה שהיה פעם, אבל ממשיכים בשלהם. הגנבים ממשיכים לגנוב, הרוצחים ממשיכים לרצוח ושרת הבריאות היחידה ששרדה מכל הממשלה ממשיכה עם הפוליטיקות שלה, ככה שנושב וסובב הרוח ושב למקומו הרוח והעולם, לא משנה כמה שרדו, כמנהגו נוהג.

לכן, אני ממליצה להצטייד בכמה ספרים טובים, לתקן את המחשב, לארגן מיטה נוחה עם כרית נוצות שתתמוך בכל השרירים להניח מזון בהישג יד וליהנות מהיום הזה עד כמה שאפשר. החוטאים האמיתיים ילכו לבית הכנסת ויתפללו לסליחה כדי שיוכלו להמשיך לחטוא הלאה וינפנפו בתרנגולות כדי לכפר, ואנשים ישרים שלא חטאו, ינוחו.

אלה שפגעו, שיתנצלו, אלה שנפגעו, שיסלחו, חברים שרבו, שישלימו, אלה שלא צמים, שיהיה לכם בתיאבון, אלה שצמים, צום קל ונעים וגמר חתימה טובה!
Прочитали: 5097 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


5-10-2010, 22:19

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    אוקטובר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31