אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » ביום שלישי תקיים ועדת המשנה למאבק בתאונות הדרכים


ביום שלישי תקיים ועדת המשנה למאבק בתאונות הדרכים


ב 22 לחודש , ביום שלישי , בשעה 14:00 תקיים ועדת המשנה למאבק בתאונות הדרכים את ישיבה הראשונה לאחר שנתיים שבהן לא התכנסה הוועדה כלל. על הפרק דיון מקיף בנוכחות כל הגורמים הלוקחים חלק בישראל במאבק בתאונות הדרכים. הדיון יעסוק בשאלה המרכזית העומדת על סדר היום: "הגורמים העיקריים לתאונות הדרכים".

ח"כ רוברט טיבייב, מקדימה, יו"ר הועדה הנכנס אומר:" זוהי אחת הוועדות החשובות ביותר, היא נוגעת בדיני נפשות. בעבר ועדה זו קנתה לעצמה מקום של כבוד בקרב בית המחוקקים והציבור בישראל. הועדה הובילה מהלכים חשובים במאבק בתאונות הדרכים. אני מתכוון להיות נאמן למנדט שניתן לי ולמלא את המצופה מועדה כה חשובה, דוגמת הצפה של סוגיות חשובות שעל סדר היום הציבורי, חקיקה ופעולות הסברה "


ועדת המשנה למאבק בתאונות הדרכים בכנסת חוזרת לפעילות לאחר שנתיים בהן הופסקה עבודתה החשובה. לפני מספר ימים מינה יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ שאמה-הכהן את ח"כ רוברט טיבייב מקדימה לעמוד בראש ועדת המשנה שהובילה בשנים האחרונות מהפכה של ממש בכל הקשור בחקיקה ותרבות הנהיגה בישראל. ועדת הכלכלה של הכנסת, החליטה פה אחד להקים ועדת משנה למאבק בתאונות הדרכים, בראשה יעמוד ח"כ רוברט טיבייב.

חברי הכנסת מכל סיעות הבית ברכו את ח"כ רוברט טיבייב לאור האתגר החשוב שעומד
בפניו.

היו"ר שאמה הכהן בירך את ח"כ טיבייב על המינוי, איחל לו שהוועדה תהייה פעילה וקרא לחברי הוועדה להצטרף לוועדת המשנה. "כיו"ר הוועדה האמונה על האויב מספר אחד של המדינה, תאונות הדרכים, אני אעמיד בראש סדר העדיפות את נושא המאבק בתאונות דרכים,מדובר בדיני נפשות של ממש לצערי, רק בימים האחרונים שוב נהרסו חייהם של משפחות אשר יקיריהם נספו בתאונת דרכים, אין לי ספק שטיפול חקיקתי ופרלמנטארי יסודי בעניין יכול לסייע במאבק". אמר רוברט טיבייב יו"ר ועדת המשנה.

במסגרת ישיבת הועדה הקרובה שתיערך ב 22 לחודש יזומנו נציגי משרד התחבורה, משטרת ישראל, נציגי עמותת אור ירוק ועוד גורמים רלוונטיים. כינוסה של הועדה לאחר 2 של שלא התכנסה איננה תעודת כבוד, אולם בכוונת יו"ר הועדה טיבייב ליצוק תוכן ועניין בוועדה כפי שנהגו קודמיו בתפקיד.
Прочитали: 649 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


21-02-2011, 13:26

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    ספטמבר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30