אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » תלמידות האולפנית באור עקיבא ערכו ערב כישרונות צעירים "שיר נולד"


תלמידות האולפנית באור עקיבא ערכו ערב כישרונות צעירים "שיר נולד"


כידוע משנכנס אדר מרבין בשמחה, וכשהרוח ההיתולית של חג הפורים עומדת בפתחנו ופוגשת באופנה של פרויקטים בסימן תוכנית הזמר הפופולארית "כוכב נולד", נולד לו ערב כישרונות צעירים ובמקרה של תלמידות האולפנה באור עקיבא- "שיר נולד".

עשרות בנות מכיתות ז-י"ב מהאולפנה המקומית וכיתות ו' מבתי הספר "עציון" ו"רבי עקיבא" השתתפו השבוע באירוע שעמד בסימן ערכים ונערך באשכול הפיס העירוני. כל כיתה ביצעה שירים בסגנונות שונים ולפי טעמה עם התייחסות לערך הנתינה וליחסים בין האדם לזולתו.

הבנות הנרגשות אשר הכינו לבד את הריקודים וכתבו את מילות השירים ללחנים מוכרים,הופיעו בפני קהל אוהד וחם שכלל את הוריהם, חברותיהן לכיתה והצוות הפדגוגי. בפרס הראשון, טיול להכרת הארץ ופיקניק בים, זכו בנות כיתה ח' לאחר התמודדות צמודה.

בסופו של הערב הוקרן סרט על שלבי הפקת המופע והחזרות מאחורי הקלעים, וכן הוצג קטע בסגנון תוכנית הריאליטי "הישרדות" שבו הוכרזה הבת הזוכה בתואר "מלכת פורים".

מנהלת האולפנית, אסתר כלפון סיפרה כי "המופע אשר הובל השנה ע"י הרכזת החינוכית, שמרית אילוז תורם לאקלים החינוכי החיובי בבית הספר וגורם לחיוכים, נועם ואווירה טובה. האירוע הינו חלק מהתפיסה החינוכית של האולפנה הדוגלת לצד מצוינות לימודית גם בפיתוח יצירתיות אישית והעצמת הבנות. זוהי מסורת שנמשכת כבר שש שנים והתלמידות מחכות לה כל פעם מחדש".

ראש העיר, שמחה יוסיפוב מסר כי "אני גאה בבנות האולפנית באור עקיבא שהרימו מופע תרבותי מהנה ועשיר והיוו את הספתח לחגיגות חודש אדר במוסדות החינוך בעיר. אנו תומכים בכישרונות צעירים ונשמח לשלבם במסגרת חגיגות שנות ה-60 לעירנו, אותם נציין השנה באירועים שונים ומגוונים".
Прочитали: 613 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


7-03-2011, 20:59

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    אוקטובר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31