22 מאי 2014 | חדשות » חדשות בארץ

האפיפיור פרנסיס יגיע לביקור בישראל 25 למאי

האפיפיור פרנסיס יגיע לביקור בישראל 25 למאי האפיפיור פרנסיס יגיע לביקור בישראל 25 למאי. פרנסיס מתכנן לבקר במקדש של שלושת הדתות - היהודי, נוצרי ומוסלמי, כמו כן, מתוכננות פגישות עם נציגי הפוליטיקה והדת
22 מאי 2014 | חדשות » חדשות בארץ

חיילי צה"ל במוקד הפיצוץ בגבול עם עזה

חיילי צה"ל במוקד הפיצוץ בגבול עם עזהחיילי צה"ל במוקד הפיצוץ בגבול עם עזה. לדברי מרכז מידע "Aksakal" , הבוקר,בצד הדרומי של ישראל מהגדר, חיל ההנדסה ערכו עבודות כאשר החל ירי לכיוונם, וכתוצאה מכך אירע הפיצוץ.בתגובה, חיילי צה''ל ירו לעבר התוקפים. אף חייל צה''ל לא נפכע באירוע.

מו"מ שמום: השיחות נפתחו עם סיכוי אפסי להצלחה

מו"מ שמום: השיחות נפתחו עם סיכוי אפסי להצלחהמו"מ בין נציגי המשלחות ישראלית ופלסטינית בוושינגטון נפתחו ללא שום סיכוי להצלחה?

האים לפי דעתכם יש סיכוי להצלחה למו"מ בין נציגי המשלחות ישראלית ופלסטינית בוושינגטון?

נתניהו נפגש בצהריים בלשכתו עם יו"ר גוגל העולמית, אריק שמידט

נתניהו נפגש בצהריים בלשכתו עם יו"ר גוגל העולמית, אריק שמידט נתניהו העניק במהלך הפגישה לשמידט "דודל" (לוגו גוגל בעיצוב מותאם) שצייר בהתאם להצעות שקיבל מגולשים בישראל. הציור מורכב מדגל ישראל, אדם היושב תחת שמשייה וגבישים אותם גילה פרופ' שכטמן שזכה בפרס נובל השנה, כסמל לכך שישראל עומדת בחזית המדע והטכנולוגיה. נתניהו אמר: "זוהי ישראל: מדע, שמש וגוגל..". שמידט ציין כי נתניהו הוא המנהיג הראשון בעולם שצייר דודל.

יו"ר הקואליציה אלקין מברך על החלטת בג"ץ

יו"ר הקואליציה, ח"כ אלקין ברך על החלטת בג"צ: "שמח שהרוב בבית המשפט העליון שמר על השכל הישר והתייצב מאחורי האמירה שזכויות האדם לא צריכות להפוך למרשם להתאבדות לאומית. עם זאת, אני מוטרד מכך שכמעט מחצית משופטי בית המשפט העליון סברו שניתן לפתוח את שערי ישראל בפני עשרות אלפי פלסטיניים והיו מוכנים לשלול מהמדינה זכות בסיסית להתמודד עם ניסיון של שיבת פליטים זוחלת באמצעות נישואים פיקטיביים. משעשע לראות איך כל אותם אנשים שבשבועות האחרונים תקפו אותי ללא הרף על עצם הרעיונות לשינוי לגיטימי בשיטת הבחירה של השופטים לבית המשפט העליון, היום מרשים לעצמם להשתלח בצורה שלוחת רסן בפסק דין שבג"ץ הוציא מתחת ידו".

דוד רותם: "ביטול נסיעות החינם של חיילים - חוצפה ואטימות'"

יו"ר ועדת החוקה ח"כ דוד רותם מישראל ביתנו:"הבחירה של שר הביטחון לקצץ בתקציב משרדו דווקא על גבם של חיילים החוזרים הביתה מבסיסם, היא חוצפה ואטימות הפוגעת באלה התורמים באמת לבטחון המדינה."

אביגדור ליברמן יוצא לביקור בפולין

אביגדור ליברמן יוצא לביקור בפולין
שר החוץ וסגן ראש הממשלה, אביגדור ליברמן, יוצא היום לביקור בפולין.

השר ליברמן יפגש בוורשה עם שר החוץ של פולין, רדוסלאו שיקורסקי (RADOSLAW SIKORSKI), עם סגן ראש הממשלה ושר הכלכלה, ולדמר פבלק (WALDMER PAWLAK) עם שר ההגנה, תומאש שימוניאק (TOMASZ SIEMONIAK), ליברמן יקיים תדרוך לועדת החוץ עם יו"ר ועדת החוץ של הפרלמנט ("סיים"), גז'יגוש יוליוש סחטינה (JULIUSZ GRZEGORZ SCHETYNA) ועם יו"ר ועדת החוץ של הסנאט, ולודז'ימייז' צ'ימושביץ (WLODZIMIERZ CIMOSZEWICZ) כמו כן, יתקיימו פגישות נוספות.
16 янв 2012 | חדשות » חדשות בארץ

חוק חדש מאפשר לצבור את יתרת חבילות הגלישה בחו"ל

חוק חדש מאפשר לצבור את יתרת חבילות הגלישה בחו"ל
ועדת השרים לענייני חקיקה אישרה היום ( א') את הצעת החוק של יו"ר וועדת החינוך, התרבות והספורט, ח"כ אלכס מילר (ישראל ביתנו) המחייבת את חברות הסלולר לאפשר ללקוחותיהן לצבור את יתרת חבילות הגלישה הסלולרית בחו"ל שרכשו ולא ניצלו. מבדיקה שנערכה עולה כי בשלוש חברות הסלולר הגדולות תקפות חבילות הגלישה למשך פרק זמן מוגבל הנע בין ארבעה לשלושים ימים מרגע ההצטרפות וההפעלה.
30 дек 2011 | חדשות » חדשות בארץ

דבריו של ח"כ יולי אדלשטיין בערב עיון לכבוד השקת הספר "יהודים הרריים - קווקז"

דבריו של ח"כ יולי אדלשטיין בערב עיון לכבוד השקת הספר "יהודים הרריים - קווקז"
ערב טוב, חג חנוכה שמח לכולנו, אני מברך את חברי לשולחן הנשיאות: ד"ר שמעון אחיון, פרופ' שפירא, ד"ר עידן, ידידי יעקב בר-שמעון וכל שאר מארגנים והמרצים בכנס הזה.

אני כאן, מטבע הדברים לא לצורך ניתוחים שנהוג לעשות כאן, זאת נשאיר למומחים שתכף יופיעו ליד המיקרופון הזה, אלא יותר לעניין הברכות. אני רוצה לציין את החשיבות של פעילות "מרכז דהאן" בנושא של הגברת התודעה והגברת הידע בתולדות קהילות ישראל, ואני אפילו לא אנסה לקבוע, לא אנסה לשפוט מה הזווית החשובה לנושא הזה. אני יכול להציג כל מיני זוויות מבלי להכריע מה בדיוק חשוב ואיזו מהן חשובה יותר.
22 ноя 2011 | חדשות » חדשות בארץ

פתיחת הוועדה לפיתוח הנגב והגליל בראשותו של חה"כ טיבייב

פתיחת הוועדה לפיתוח הנגב והגליל בראשותו של חה"כ טיבייב בוועדה לפיתוח הנגב והגליל בראשותו של חבר הכנסת רוברט טיבייב, התארח המשנה לראש הממשלה, השר לפיתוח הנגב והגליל, מר סילבן שלום שנתן סקירה על הנעשה במשרדו במסגרת קידום הפריפריה.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    מאי 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31