מו"מ שמום: השיחות נפתחו עם סיכוי אפסי להצלחה

מו"מ שמום: השיחות נפתחו עם סיכוי אפסי להצלחהמו"מ בין נציגי המשלחות ישראלית ופלסטינית בוושינגטון נפתחו ללא שום סיכוי להצלחה?

האים לפי דעתכם יש סיכוי להצלחה למו"מ בין נציגי המשלחות ישראלית ופלסטינית בוושינגטון?

נתניהו נפגש בצהריים בלשכתו עם יו"ר גוגל העולמית, אריק שמידט

נתניהו נפגש בצהריים בלשכתו עם יו"ר גוגל העולמית, אריק שמידט נתניהו העניק במהלך הפגישה לשמידט "דודל" (לוגו גוגל בעיצוב מותאם) שצייר בהתאם להצעות שקיבל מגולשים בישראל. הציור מורכב מדגל ישראל, אדם היושב תחת שמשייה וגבישים אותם גילה פרופ' שכטמן שזכה בפרס נובל השנה, כסמל לכך שישראל עומדת בחזית המדע והטכנולוגיה. נתניהו אמר: "זוהי ישראל: מדע, שמש וגוגל..". שמידט ציין כי נתניהו הוא המנהיג הראשון בעולם שצייר דודל.

יו"ר הקואליציה אלקין מברך על החלטת בג"ץ

יו"ר הקואליציה, ח"כ אלקין ברך על החלטת בג"צ: "שמח שהרוב בבית המשפט העליון שמר על השכל הישר והתייצב מאחורי האמירה שזכויות האדם לא צריכות להפוך למרשם להתאבדות לאומית. עם זאת, אני מוטרד מכך שכמעט מחצית משופטי בית המשפט העליון סברו שניתן לפתוח את שערי ישראל בפני עשרות אלפי פלסטיניים והיו מוכנים לשלול מהמדינה זכות בסיסית להתמודד עם ניסיון של שיבת פליטים זוחלת באמצעות נישואים פיקטיביים. משעשע לראות איך כל אותם אנשים שבשבועות האחרונים תקפו אותי ללא הרף על עצם הרעיונות לשינוי לגיטימי בשיטת הבחירה של השופטים לבית המשפט העליון, היום מרשים לעצמם להשתלח בצורה שלוחת רסן בפסק דין שבג"ץ הוציא מתחת ידו".

דוד רותם: "ביטול נסיעות החינם של חיילים - חוצפה ואטימות'"

יו"ר ועדת החוקה ח"כ דוד רותם מישראל ביתנו:"הבחירה של שר הביטחון לקצץ בתקציב משרדו דווקא על גבם של חיילים החוזרים הביתה מבסיסם, היא חוצפה ואטימות הפוגעת באלה התורמים באמת לבטחון המדינה."

אביגדור ליברמן יוצא לביקור בפולין

אביגדור ליברמן יוצא לביקור בפולין
שר החוץ וסגן ראש הממשלה, אביגדור ליברמן, יוצא היום לביקור בפולין.

השר ליברמן יפגש בוורשה עם שר החוץ של פולין, רדוסלאו שיקורסקי (RADOSLAW SIKORSKI), עם סגן ראש הממשלה ושר הכלכלה, ולדמר פבלק (WALDMER PAWLAK) עם שר ההגנה, תומאש שימוניאק (TOMASZ SIEMONIAK), ליברמן יקיים תדרוך לועדת החוץ עם יו"ר ועדת החוץ של הפרלמנט ("סיים"), גז'יגוש יוליוש סחטינה (JULIUSZ GRZEGORZ SCHETYNA) ועם יו"ר ועדת החוץ של הסנאט, ולודז'ימייז' צ'ימושביץ (WLODZIMIERZ CIMOSZEWICZ) כמו כן, יתקיימו פגישות נוספות.

השר לנדאו נפגש עם נשיא אזרבג'אן

שר התשתיות הלאומיות ד"ר עוזי לנדאו, אמר הבוקר בפגישתו עם נשיא אזרבג'אן מר אליהם אלייב כי "ישראל זקוקה לארזביג'אן חזקה"

נשיא אזרבג'אן הגדיר את טיב הפגישה כ"כנה, קרובה ואמיתית, באורח המשקף את היחסים בין המדינות"

לנדאו בירך את הנשיא על כניסתה של אזרבג'אן כחברה במועצת הביטחון.

משרד התיירות מקצה חצי מיליון שקל להכשרת מורי דרך לתיירים דוברי שפות נדרשות

נוכח המחסור המשמעותי במאות מורי דרך דוברי שפות זרות, מקצה משרד התיירות חצי מיליון שקלים להכשרת מורי דרך דוברי שפות זרות, עבור תיירים המבקרים בישראל. ניתן להגיש בקשה למלגה בשלושת השבועות הקרובים – עד לסוף חודש נובמבר 2011 בלבד.

בשלוש השנים האחרונות חל גידול משמעותי בתיירות הנכנסת לישראל, הן ממדינות מקור קלאסיות בהן ארה"ב ומדינות מרכז אירופה, הן משווקים מתחדשים בהן מדינות סקנדינביה והן משווקים חדשים בראשם רוסיה, אוקראינה, פולין ומדיניות אסיה. בעקבות הגידול, שהוא תוצאה של הגדלת תקציבי השיווק ומיקוד הפעילות בקהלי יעד מפולחים, נוצר מחסור משמעותי במורי דרך אשר יוכלו להדריך את התיירים בשפתם.

ראש הממשלה נתניהו נפגש עם סגן מזכ"ל ה- OECD

ראש הממשלה נתניהו נפגש עם סגן מזכ"ל ה- OECDראש הממשלה, בנימין נתניהו, והשר להגנת הסביבה, גלעד ארדן, קיבלו הערב מסגן מזכ"ל ארגון ה-OECD, רינטרו טמאקי, את דו"ח הביקורת הראשון של הארגון על ביצועיה הסביבתיים של ישראל.
במהלך הפגישה שיבח טמאקי את הביצועיים המרשימים של ישראל בתחום הגנת הסביבה בשנתיים האחרונות: "ממשלת ישראל עושה עבודה יוצאת דופן ומשקיעה משאבים רבים לפיתוח כלכלי וחברתי תוך הפחתת הפגיעה הסביבתית ושימוש יעיל במשאבי הטבע. כך לדוגמא, היקף השימוש במים מותפלים בישראל הוא מהגבוהים בעולם

נתניהו : בשבוע שעבר הוריתי להאיץ את הבניה בירושלים, במעלה אדומים ובמקומות נוספים ביהודה ושומרון

נתניהו : בשבוע שעבר הוריתי להאיץ את הבניה בירושלים, במעלה אדומים ובמקומות נוספים ביהודה ושומרוןראש הממשלה בנימין נתניהו אמר לפני זמן קצר בפתח ישיבת סיעת הליכוד בכנסת: "בשבוע שעבר הוריתי להאיץ את הבניה בירושלים, במעלה אדומים ובמקומות נוספים ביהודה ושומרון. מדובר בכ-2000 יחידות דיור. זו הדרך הטובה ביותר לחזק את ההתיישבות במקומות שבוודאי יישארו בשטחנו, בריבונות ישראל, בכל הסדר עתידי. אנחנו פועלים לא בדיבורים אלא במעשים."

חה"כ רוברט טיבייב, יו"ר אגודת הידידות ישראל טורקיה

חה"כ רוברט טיבייב, יו"ר אגודת הידידות ישראל טורקיההיום שלח חבר הכנסת רוברט טיבייב, המכהן כיו"ר אגודת הידידות הבין
פרלמנטארית בין טורקיה וישראל, מכתב תנחומים והבעת צער לפרלמנט הטורקי.
דברים מהמכתב...
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    מאי 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31