אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » חדשות פוליטיקאים בישראל » רמי יצהר מדווח: מפלגת קדימה תתרסק אם דן חלוץ יצטרף אליה


רמי יצהר מדווח: מפלגת קדימה תתרסק אם דן חלוץ יצטרף אליה


רמי יצהר מדווח: מפלגת קדימה תתרסק אם דן חלוץ יצטרף אליהדן חלוץ נכשל לחלוטין בנסיונו לחולל באזז ציבורי. הספינולוגים שלו התאצמו אבל כשהמוצר קלוקל - גם הכישרוני שבהיחצ''נים יתקשה להפיק מים מסלע צחיח.

אז נכון שאין מספיק חדשות, שיש פגרה בכנסת, שקשה למלא מהדורות חדשות ברדיו, בטלוויזיה ובעיתונים, אבל חוץ מיאיר לפיד, שמתעשר מקשקושי סרק בלילות שבת - אף אחד לא ממש נרגש מהגנרל בחליפה הכחולה. אף אחד כנראה עוד לא שכח שטרם היציאה למלחמה ההיא דאג חלוץ קודם כל למכור את המניות שלו מחשש שהבורסה תיפול. הזיכרון הזה חמור אפילו מכשלונו החמור במלחמה עצמה.

חלוץ מת להיות ראש ממשלה. בינתיים הוא מחפש בנרות מפלגה שתקלוט אותו. הוא לא כל כך מוצא. הליכוד צפוף גם ככה בצמרת ובעבודה אין בכלל מפלגה. נשארה קדימה. חלוץ מנסה, נפגש, לוחץ, מחייך אך התוצאה עגומה.

סקר מינה צמח מסוף השבוע מדהים בממצאיו:
49% מהציבור לא רוצה לשמוע ממנו בפוליטיקה. לקצת פחות משליש אין התנגדות שייכנס לפוליטיקה אבל החמור מכל הוא זה:
אם יצטרף דן חלוץ לקדימה, עלולים 40 אחוזים (!) ממצביעי קדימה לנטוש את המפלגה ולא להצביע עבורה בבחירות הבאות. דנחה הוא איפוא הורס מפלגות פוטנציאלי. ברור לו לחלוטין שמפלגה אין בכוחו להקים, כי לא יעבור את אחוז החסימה אבל האיש בהחלט אובססיבי להגיע לכנסת. על פי דיווחים מן השבוע שעבר הוא אפילו גייס תמימים מעבר לים שתרמו לו סכומים ניכרים לקמפיין.

הבעיה היחידה היא שכסף יש, דרגות יש אבל אהדה ציבורית אין וכנראה גם לא תהיה. מי שאומר שהציבור הישראלי מטומטם, לא מבין כנרראה בפוליטיקה יותר משהוא מבין בהפצצות סרק של רובע הדאחייה בביירות.

רמי יצהר
Прочитали: 646 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


20-08-2010, 12:56

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    אוקטובר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31