אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » חדשות פוליטיקאים בישראל » מכתב לציפי לבני : סעודת צום הרמדאן


מכתב לציפי לבני : סעודת צום הרמדאן


מכתב לציפי לבני : סעודת צום הרמדאן

שוב פעם נפלת בפח של סעודת שבירת צום הרמדאן. כמו בכל בשנה את מגלה שלקדימה אין באמת מגזר לא יהודי. מדויק יותר לומר שאין דבר כזה מגזר לא יהודי. ערבי מוסלמי הוא לא ערבי נוצרי ושניהם לא דרוזים או צ'רקסים. מבטיח לא להיכנס לשמות כי זה מיותר אבל כדאי להיות חכמים להבא | יאללה-קדימה מביא גם מתגובתו של רן פיינגולד, יועצו של ח"כ מג'לי ווהבה.
[אימייל אדום]
בשבוע שעבר התקיימה סעודה חגיגית לשבירת צום הרמדאן בהשתתפות יושבת ראש המפלגה ציפי לבני. לא אכנס לשמות אבל אני יודע שרוב הגולשים מכירים מקרוב את מלחמות העולם שהיו מאחורי הקלעים ומשום מה לא אוזכרו בצורה הראויה להם באתר יאללה-קדימה. אולי עורכי האתר רוצים להצניע את המלחמות כדי לא להחמיר את האווירה הקשה אבל עדיין מצופה לדבר על הדברים.


כמו שהבטחתי לא אכנס לשמות ולבעלי תפקידים. כמי שמכיר אותך ציפי מקרוב וגם את רוב האנשים העוסקים במלאכה אני רוצה לתת לך עצה טובה – תתנתקי מכל נציגי המגזר הלא יהודי. אין דבר כזה. ערבי מוסלמי הוא לא ערבי נוצרי ושניהם לא דרוזים או צ'רקסים. העוינות בין הפעילים הללו אינה שונה ממה שנמצא כולנו ברחובותיהם. רק קדימה מתנהגת כמו פטרונית שאיחדה את כולם תחת שם קוד אחד. אין דבר יותר מתנשא מזה. אין דבר יותר מקומם מזה. ולכן, זו הסיבה שבסופו של דבר את ואנשיך יוצאים קרחים מכאן ומכאן. לאירוע שנטלת בו חלק לפני שבוע היו יותר מחרימים מאשר משתתפים. אמנם במספרים מוחלטים אפשר להגיד "שהגיעו יותר מ-100 איש" אבל אנחנו יודעים שבאירוע כזה קדימה יכולה הייתה להביא בלי הרבה בעיות גם 1,500 איש.

הגעת לאירוע, השקעת, נסעת, נאמת. ומה בסוף? רכשת לעצמך יותר יריבים ואנשים כעוסים מאשר אנשים שיגמלו לך על זה.

אפשר להותיר את משבצת הנציג הלא-יהודי ברשימה אבל בפן הארגוני אני ממליץ לך בחום שלא לרכז את כולם תחת סמכות אחת. זה מסב לך נזק, זה מסב נזק למפלגה ובסופו של דבר כפי שנוכחת לדעת – זה עושה רק יותר רע מאשר טוב.
Прочитали: 1492 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


30-08-2010, 21:39

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    נובמבר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30