אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » חדשות פוליטיקאים בישראל » טיבייב: ליברמן ונתניהו לא יכולים לחלוק את ההגה הממשל, ומדינת ישראל מדרדרת במהירות לתהום


טיבייב: ליברמן ונתניהו לא יכולים לחלוק את ההגה הממשל, ומדינת ישראל מדרדרת במהירות לתהום


טיבייב: ליברמן ונתניהו לא יכולים לחלוק את ההגה הממשל, ומדינת ישראל מדרדרת במהירות לתהוםלאחר הנאום, שר החוץ הישראלי, אביגדור ליברמן, ב-או"ם ציין ח"כ רוברט טיבייב לעיתונאי " אקסקל" : בעוד ליברמן ונתניהו הם מתווכחים על כיוונים ועל דרכים ולא יכולים לחלוק את ההגה הממשל, מדינת ישראל מדרדרת במהירות לתהום. נתניהו לא יכול פשוט להתנער בחובת הביטוי, "זה לא היה מתואם איתי", הוא חייב לעביר מסר לליברמן ולכל אזרחי המדינה עימו, מי באמת שולט בממשלה ומה הוא למעשה התוכנית המדינית שלו - את שלום, לפי דבריו של נתניהו או שנים רבות של קיפאון - לפי דבריו ליברמן ".

כזכור, דיבר שר החוץ הישראלי אביגדור ליברמן ב- 28 לספטמבר 2010 העצרת הכללית של האו"ם בניו יורק, להסביר את יחסו סיכויי המשא ומתן הנוכחי בין ישראל לפלסטינים והאיום האיראני. שר החוץ הסביר לנוכחים כי להגיע להסכם שלום עם הפלסטינים בעשורים הקרובים הוא בלתי אפשרי, אבל את העולם המצב הנוכחי הזה לא צריך להדאיג יותר מדי, מכוון שהסכסוך הישראלי ערבי אינו משחק תפקיד מרכזי בפוליטיקה העולמית.

ליברמן הציג את חזונו של פרספקטיבות המזרח התיכון שונה לחלוטין בתכלית שהוכרז ע"י ראש הממשלה נתניהו על המטרתו "שתי מדינות לשני עמים." שר החוץ אמר כי עד כה תושג רק על "הסדר ביניים" עם הפלסטינאים, וכן להכין הסכם שלום קבע יימשך כמה עשורים - ויתר מכך, כגון הסכם אפשרי רק על בסיס של המוצעת שוב ושוב ע"י ליברמן "חילופי שטחים ואוכלוסין".


בהודעה שפורסמה על ידי משרד ראש הממשלה של ישראל לאחר נאום ליברמן, נאמר כי תוכן נאומו של ליברמן אינה עולה בקנה אחד עם ראש מראש הממשלה.
Прочитали: 784 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


1-10-2010, 02:43

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    ספטמבר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30