אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » חדשות פוליטיקאים בישראל » בורסת השמות חוגגת אבל אין מכרז


בורסת השמות חוגגת אבל אין מכרז


ב-48 השעות החולפות נוצרה בורסת שמות צבעונית למועמדים לתפקיד המנכ"ל הבא של קדימה. אלא, שלציפי לבני לא רק שאין מועמד חלופי, גם אין לה כוונה לפטר את שחורי. בשבועיים הבאים תערוך יושבת ראש קדימה הערכת מצב שרק לאחריה אולי היא תתחיל לחשוב על מועמד אחר.

המקדימים להספיד את שחורי יכולים להשאיר את הטקסטים המדממים בנדן. בניגוד לחרושת שמות המועמדים האפשריים לתפקיד מנכ"ל קדימה – המשך ישיר לתגובות הנזעמות כלפי משה שחורי – לסדר יומה של יושבת ראש קדימה כלל לא עלתה שאלת החלפת המנכ"ל.

יחד עם זאת, לזורקי השמות ולמציעים עצמם בשיטת רס"ן שמועתי, אין סיבה לשמחה. לבני מתכוונת להמתין ולבדוק לאן תתפתח חקירת רשות המסים בטרם תחליט לאיזה סטטוס חדש היא משנה את השעייתו של שחורי מניהול בפועל של המפלגה. נכון לעתה, מי שטוען שלבני החלה בראיונות, בחיפוש אחר שמות מועמדים אפשריים להחלפת שחורי או כי החליטה כבר להדיח את שחורי – אינו דובר אמת. לבני נמצאת בעמדת המתנה.

חשוב להדגיש, שהגורם הבכיר האחראי במטה המרכזי הוא גזבר המפלגה רו"ח יצחק חדד ולצידו שני סמנכ"לים (נטולי סמכות חתימה). בהסתמך על גורמים משפטיים לשכת יושבת ראש קדימה תידרש בקרוב למנות מורשי חתימה במקומו של שחורי ולו בשביל ביצוע פעולות שוטפות. אם תודיע בקרוב המשטרה על הפרכת החשדות המיוחסים למשה שחורי (על סמך המידע שנצבר במערכת יאללה-קדימה – רוב החשדות כבר הופרכו) – סביר מאוד להניח ששחורי יחזור לתפקיד המנכ"ל.

אם לא תחול התבהרות בחקירה במהלך השבועיים הבאים צפויה לבני רק אז לשקול האם לפתוח בהליך מינויו של מנכ"ל קדימה.


ברקע הדברים נציין כי לאימייל האדום של יאללה-קדימה ולאוזניהם של עוזרים פוליטיים גונבו שמות מועמדים רבים להחליף את משה שחורי. מטעמים של צנעה אנו נמנעים מלחשוף את רשימת השמות והיא ארוכה.
Прочитали: 554 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


17-02-2011, 19:56

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    אוקטובר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31