אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » חדשות פוליטיקאים בישראל » לבני סיירה במרחב ירושלים


לבני סיירה במרחב ירושלים


לבני סיירה במרחב ירושליםעל רקע חזרת משה שחורי לעבודה סדירה, סיירה היום יושבת ראש המפלגה במרחב ירושלים והבהירה כי היא נחושה להקים מחדש את בית קדימה בעיר הבירה.

יושבת ראש קדימה סיירה היום במרחב ירושלים.

הצטרפו אליה חברי הכנסת רחל אדטו, נחמן שי, רוני בר-און ויושב ראש ועדת ההיגוי צחי הנגבי. עוד נכחו באירוע מנהל מרחב ירושלים חיים אלדר, מנהל מטה ירושלים אלי לוי, יו"ר מטה ירושלים שלמה איילון, מנהל מטה מבשרת ציון אבשלום מלכה, מנהל מטה מעלה אדומים, משה זיגדון, ראש מועצת הר הדר אבירם כהן, ויועצה של יו"ר סיעת קדימה בכנסת - ניר מנדל.

בראשית סיורה פקדה לבני את לשכתו של ראש מועצת מבשרת ציון אריה שמם. אנשי מבשרת סקרו בפני הנוכחים את בעיות התחבורה והדיור לצעירים שמעסיקות את היישוב.

אין בית קדימה בירושלים
ח"כ רוני בר-און הסב את תשומת ליבה של יושבת ראש התנועה כי בירושלים לא פועל בית קדימה כבר למעלה משנה. "לבני הסכימה עם בר-און והבהירה כי לבית קדימה בעיר הבירה חשיבות רבה והנושא חייב להיפתר באופן מיידי ובכל מחיר", אומר ליאללה-קדימה חיים אלדר.

אלדר עצמו סקר את סטטוס המצטרפים לתנועת קדימה בעיר ירושלים והדגיש כי הפעילות הפוליטית בעיר הבירה מתקיימת למרות שאין בית קדימה. אלדר שיבח את מנהלי המטות באזור מגוריהם וציין אף הוא את מצוקת הדיור של הצעירים באזור. "ירושלים הופכת להיות עיר של עשירים" אמר אלדר.

הקבוצה הקדימאית ביקרה בתיכון הראל, שם נאמה ציפי בפני מאות מתלמידי התיכון והסבירה את עמדתה של קדימה בסוגיות המדיניות והפוליטיות שעל סדר היום. בהמשך, ירדו מעט מזרחה לאבו גוש, שם פגשו את ראש המועצה סאלים ג'אבר שאירח את כולם במסעדת הקרוואן. סאלם, בדבריו ללבני, שיבח את שיתוף הפעולה עם היישובים השכנים וציין במיוחד את תרומתו של אריה שמם ממבשרת ציון להשגת סולחה בין הקואליציה והאופוזיציה בתוך אבו גוש.

בתום הסיור המשיכה לבני למלון קינג דיוויד בירושלים כדי לפגוש את שגריר צ'ילה בישראל

יאללה-קדימה
Прочитали: 1089 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


8-03-2011, 13:20

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    פברואר 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31