אקסקל » חדשות » חדשות בארץ » חדשות פוליטיקאים בישראל » ראש הממשלה בנימין נתניהו: "להשוות את אכיפת המשטרה במגזר הערבי ובקרב המיעוטים"


ראש הממשלה בנימין נתניהו: "להשוות את אכיפת המשטרה במגזר הערבי ובקרב המיעוטים"


 
 
ראש הממשלה בנימין נתניהו: "להשוות את אכיפת המשטרה במגזר הערבי ובקרב המיעוטים"ראש הממשלה בנימין נתניהו: "להשוות את אכיפת המשטרה במגזר הערבי ובקרב המיעוטים"
 
 
נתניהו: "המציאות כיום היא שיש חוק אחד ושתי מערכות אכיפה - זהו דבר בלתי נסבל. משמעות השוואת האכיפה היא גם השוואת שירותי המשטרה שאזרחים אלו מקבלים."

בהמשך להתייחסות מפכ"ל המשטרה רב ניצב יוחנן דנינו, היום בישיבת הממשלה, לשיעור הפשיעה הגבוה, בקרב ערביי ישראל והמיעוטים, אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו: "יש להשוות את אכיפת המשטרה במגזר הערבי ובקרב המיעוטים. המציאות כיום שיש חוק אחד ושתי מערכות אכיפה - זה דבר בלתי נסבל."

ראש הממשלה אמר: "אין שתי מדינות. אין מדינה בתוך מדינה, אנו חיים במדינה אחת - מדינת ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית. אני זועק נגד האכיפה הלא שוויונית הן בהיבט החיובי המצריך הנגשת שירותי משטרה והן בהיבט המצריך אכיפה קפדנית יותר. יש תחושה בציבור שרמת האכיפה בקרב הציבורים הללו נמוכה בהרבה.אני מחויב לשנות זאת. אני דורש אכיפה שוויונית בכל חלקי מדינת ישראל".

ראש הממשלה הנחה את השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' לגבש בהקדם תוכנית להשוואת רמת האכיפה בכלל המגזרים. זאת בנוסף לתקציבים שהוקצו לחינוך, תשתיות ובריאות ולהחלטת הממשלה להקצאת 30 מליון שקלים לאבטחת מוסדות החינוך במגזרי מיעוטים.

ראש הממשלה ברך על הנתונים שהוצגו כי אחוזי הפשיעה המדווחת בישראל נמוכים וכי חלק מהנתונים מצביעים על ירידה משמעותית ברמת הפשיעה.

ראש הממשלה קרא לאזרחי ישראל לדווח על כל מקרה פשע שיתקלו בו ואמר: "יש לנו משטרה טובה שתדע לטפל בכל מקרה".

ראש הממשלה התייחס לצורך בהגברת האכיפה בכל תחומי הפשיעה החל מעבירות רכוש ועבירות מס ועד לעבירות רעש שמפירות את מנוחת האזרחים.

בנוסף הנחה ראש הממשלה להגביר גם את האכיפה בצמצום משמעותי של מספר המסתננים לישראל מהגבול הדרומי, עד להשלמת בניית הגדר. נתניהו הנחה להגביר גם נוכחות של שוטרים במוקדי בילוי הנוער, בדגש על מניעת אלכוהול מקטינים: "זוהי בעיה שמתגברת וגורמת לטרגדיות נוראיות, חיים צעירים נגדעים באבם."
Прочитали: 814 человек | (ליכוד)
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


27-10-2011, 10:36

חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    אוקטובר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31