אקסקל » חדשות » חדשות כלכלה & עסקים » רוסיה לא יצאה עדיין מן המשבר הפיננסי, ולדימיר פוטין


רוסיה לא יצאה עדיין מן המשבר הפיננסי, ולדימיר פוטין


רוסיה לא יצאה עדיין מן המשבר הפיננסי, ולדימיר פוטיןרוסיה לא יצאה עדיין מן המשבר הפיננסי, ולדימיר פוטין
רוסיה, כמו מדינות אחרות, לא יצאה עדיין מן המשבר הפיננסי תמשיך ליישם תוכנית למניעת המשבר, אמר ביום שישי, ראש הממשלה ולדימיר פוטין.

"כאשר הכלכלה העולמית, והכלכלה הרוסית שלנו מתפתחים בהדרגה מהמשבר. אבל התשואות שלנו הוא לא מהר מדי, לכן חשוב מאוד להחליט בנושא, אנו מאמינים כי יצאנו משבר או לא ", - אמר פוטין בראיון לתקשורת הרוסית.

כפי החדשות אקסקל, לפי פוטין, את התשובה לשאלה זו של עיקרון, כפי שהוא מציע כמה מסקנות מעשיות.

"אם אנו מאמינים כי יצאנו מן המשבר, אז אנחנו חייבים להפסיק לבצע תוכנית שונות נגד המשבר, למשל, תוכנית לתמיכה בתעשיית הרכב, כולל התוכנית של מיחזור מכונות ישנות, כי תוכנית מיחזור, בנוסף, המסייע לאנשים לקנות מכוניות חדשות נועד בעיקר כדי לתמוך בתעשיית הרכב הרוסית. זוהי רק דוגמה אחת ", - אמר ראש הממשלה.

"אם אנו מניחים כי השוק לא התאושש, ואת כוח הקנייה של האזרחים לא התאושש עד היום, אז אנחנו חייבים להמשיך ולתמוך אמצעים אלה. אנו מאמינים כי עלינו להמשיך את התוכניות הללו, "- אמר פוטין.

כפי שראש הממשלה אמר, רוב האנליסטים מאמינים כי היציאה מהמשבר תהיה וממושך, לדעתו, את הנוהג של ממצא זה מאשש.

"דוגמא נוספת, היא האבטלה משמעותי במדינות הכלכלי המוביל - הברית, במדינות האיחוד האירופי. מדינות האיחוד האירופי הם שותף הסחר העיקרי שלנו. פירוש הדבר כי כוחות הייצור טרם זכו לממדי משבר טרום שלה. אנחנו רואים את התנודות בשווקים בעולם, בבורסות. זה גם עולה כי המשבר טרם לחלוטין להתגבר, "- אמר פוטין.

"ואנחנו לא אותו דבר, כי אנחנו חלק של הכלכלה העולמית. מן הסתם, קשה לומר אם זה טוב או רע, אבל אני משוכנע פלויס יותר מינוס, "- אמר ראש הממשלה.
Прочитали: 898 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


2-09-2010, 00:16

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    ספטמבר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30