אקסקל » חדשות » קהילה קווקזית » חדשות של יהודי קווקז » בירושלים התקיים מפגש של כמה אנשי ציבור לקהילה יהודי יוצאי קווקז בישראל


בירושלים התקיים מפגש של כמה אנשי ציבור לקהילה יהודי יוצאי קווקז בישראל


בירושלים   התקיים מפגש של כמה אנשי ציבור לקהילה יהודי יוצאי קווקז בישראלבתאריך 27 בספטמבר 2010, אירח בירושלים פגישה של כמה אישי ציבור הקהילה היהודי יוצאי קווקז בישראל עם נציג של משרד הקליטה המפקח על הפרויקט שנוצר כדי לשמור על הקהילה היהודי יוצאי קווקז בישראל. בפגישה דנו בנושאים הקשורים לתמיכה כספית בפרוייקטים שונים מעורבים אנשים יוצאי קווקז.

השתתפות בפגישה היו: מצליח עמנואל - יו"ר לקהילה היהודי יוצאי קווקז בישראל, חבר מועצת העיר פרדס חנה כרכור (ישראל ביתנו), רוברט אברמוב - פעיל בקהילה היהודי יוצאי קווקז, סגן ראש העיר לשעבר של אור עקיבא, לשעבר יושב ראש של מועצה היהודי יוצאי קווקז בישראל, חנוך יעקובוב - סגן יו"ר התאחדות יהודי יוצאי קווקז בישראל, יושב ראש הקהילה יהודי יוצאי קווקז בישראל - באר שבע, פבל אליזרוב - יו"ר אגודת הסטודנטים יוצאי קווקז "קשב", ארנולד שמאילוב - רכז "קשב", יונתן מישייב - עורך ראשי של "עיתון קווקזי", שאול סימנטוב – עורך ראשי האתר אינטרנט
קווקזי. לצער רב, נציגי סוכנות " אקסקל" ורבים אחרים של הקהילה הקווקזית בישראל בפגישה לא נוכחו, מישהו מסיבות כל שהם לא יכלו לבוא, ומישהו לא נוכח מכוון שלא הוזמן למפגש זה ... ניהל בישיבה סגן ראש עיריית קרית ים אדם עאמל.

להזכירכם, אקסקל, בעבר כתב שב -21 בספטמבר, שר הקליטה סופה לנדוור הודיע על תחילת הפרוייקט לסיוע לקהילה של יהודי קווקז. לדבריה, " עשרות שנים לא נעשה דבר כדי לעזור לקהילה הקווקזית לקום ולהתקדם. קיימת סתירה בולטת בין הרוחני העצום, הפוטנציאל האינטלקטואלי והמקצועי של הקהילה הזו ואת יישומה. זה השפיע בבתי-ספר, באוניברסיטאות, בצבא. בכל מקום שבו מטרת הממשלה לקדם את היווצרות והתפתחות של האישיות, יהודי קווקז נדחו על השוליים."


המתאם הראשי של הפרויקט מונה סגן ראש עיריית קרית ים אדם עאמל.
Прочитали: 2289 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


1-10-2010, 02:56

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.

קטגוריות

חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    ספטמבר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30