אקסקל » חדשות » חדשות ספורט » ניר קלינגר - השתחררנו מהתלות במליקסון


ניר קלינגר - השתחררנו מהתלות במליקסון


ניר קלינגר מרוצה. גם ערן לוי ודובב גבאי.

תגובות על הנצחון הגדול על אשדוד

אחרי שער יוצא דופן,ועוד שני בישולים מצויינים ערן לוי הוא כבר יקירם הבלתי מעורער של אוהדי באר שבע, , אחרי המשחק באשדוד הוא אמר ""ההתאקלמות של דובב גבאי היתה מצויינת כיוון שזה משהו שמגיע מהחיבור בין השחקנים בקבוצה מצויין.

גם אחרי משחק כזה אי אפשר להגיד שהשכחנו את מאור מליקסון, כיוון שהוא עשה כאן דברים גדולים. "

על העובדה שנראה קליל יותר אמר לוי "כשמובילים 5-0 גם שחקן בן 32 נראה קליל כמו בן 18, אני שמח שהגול הראשון נתן תנופה לקבוצה ולי. כשמובילים 5-0 אלו הרגעים הכי כיפים בכדורגל ואף אחד לא אוהב להיות מוחלף" . על השאלה האם הוחלף בגלל הצהובים אמר "הוחלפתי כיוון שזה מה שהמאמן רצה "

דובב גבאי המאושר אחרי שלושער בפרימיירה אמר " זו היתה פרימיירה חלומית, לנצח 5-0 במשחק ראשון זה נפלא והגולים הם הבונוס. הקהל של באר שבע מדהים ואני לא רוצה לעשות השוואות עם מכבי פ"ת כיוון שהיא הסטוריה מבחינתי. אני גם לא חיפשתי לתת תשובות לפ"ת"

על ההתאקלמות שלו אמר "כדורגל זו שדפה בין לאומית ומי שמשחק טוב משתלב בקלות. אני וערן לוי מכירים הרבה זמן למרות שלא שיחקנו יחד לפני אבל יש ביננו הבנה מצויינת "

על השאלה האם השער היה שלו או דשל ערן לוי אמר "במליון אחוז כבשתי שלושער, זה משהו שאני לא זוכר מתי קרה. אולי מהנוער"

נר קלינגר היה הרבה פחות צרוד מאשר במשחקים הקודמים אמר "עברנו שבוע לא פשוט של 3 מקום משחקים, שבוע שהתחיל מאכזב עם התיקו בסכנין אבל לא הורדנו את הראש אחרי המשחק ובסכנין ולא זלזלנו בעפולה.אני מתחיל להרגיש גם באימונים וגם היום במשחק שהשחקנים מבינים את ההמעבר מבין סגננות משחק . השתחררנו מהתלות במליקסון ועברנו לסגנון יותר קבוצתי . אני מאוד מרוצה משיתוף הפעולה בין השחקנים החדשים . ברור שהיתה חסרה לנו מהירות מקדימה, יש לנו מוסרים מעולים, גם בקישטור וגם בהגנה אבל צריכים תנועה לעומק על מנת לנצל את המוסרים שלנו.

ב 5-0 חשבתי על השחקנים עם 4 צהובים ובגלל זה הוצאתי את וילאם וערן כיוון שאם היו סופגים צהוב היינו מפסידים אותם במשחק מול הפועל ת"א.

יש מאבק חזק על מקום בפליאוף העליוןץ זה יהיה מאבק עיקף עד הסוף. אי אפשר להבטיח שנהייה שם, אבל אנחנו לא מפחדים להצהיר שלשם אנחנו שואפים.

עכשיו צריכים להוריד את השחקנים לקרקע ולהכין אותם למשחק הבא.ואולי חלק מההורדה לקרקע החלה בהתייחסות שלו לערן לוי.

קלינגר אמנם החמיא לערן לוי ואמר שהוא מאמין בו והאמין בו גם בעבר והחמיא לו על המנהיגות שהוא לוקח אבל עם זאת הוסיף "ערן לוי יכול לשחק יותר טוב. הוא עובד הרבה יותר גם הגנתית. אבל הוא יכול עדיין לעבוד יותר."

שחקן נוסף שזכה למחמאות מקלינגר היה איברהים עבדול ראזק "הוא שחקן מוכר" אמר קלינגר " שמשחק בעמדה הכי בעייתית ומבוקשת היום בכדורגל בתפר שבין הקשר האחורי לקדמי והוא עושה את זה בצורה יוצאת מהכלל "

קלינגר לא פסל את האפשרות שיצורף שחקן נוסף אולם הבהיר שהסיכוי לכך קטן " בשלב הזה יש לנו

סגל טוב אבל בשוק הזה אם יש מציאה לא פוסלים אותה. למרות שאני לא מאמין שזה יקרה. "

לעומת הבאר שבעים המחויכים ג'ון גרגורי היה מתוסכל, בעיקר בשל הסגל הצעיר והלא יציב שלו, אחרי המשחק אסף גרגורי את השחקנים ושוחח איתם, כשהתבקש להסביר מה נאמר שם אמר "אמרתי לשחקנים שהם צריכים להשאר ביחד אני מצפה שאחרי הפסדים קשים כאלו שחקנים לא יאשימו אחד את השני ושכל אחד יחשוב על מה שהוא עשה לא טוב. "

על מה שעבר על הקבוצה שלו בוסרמיל אמר המאמן האנגלי "שיחקנו עד עכשיו כ 25 משחקים ועוד לא ספגנו גול מקרן. היום ספגנו שניים. המשחק התחיל רע עבורנו, עם השער של ערן לוי שאיכשהו נכנס פנימה. זה היה יום מביך עבור כולם, אבל אתם רואים את הגילאים של השחקנים . מי שאמור למשוך אותם זה סטפן קינג,שריקי ומשה אוחיון אבל כנראה שקשה להם.

זה לא פשוט לעבוד עם סגל כ"כ צעיר כיוון שאין לנו המשכיות, לפעמים אנחנו משחקים ממש טוב ולפעמים גרוע. כמאמן זה מתסכל אותך כיוון שלפעמים אתה צריך לעצום עיניים בחלק מהמקרים וזה מסתכל. "

כשגרגורי נשאל האם המשחק הזה מעורר מחשבות אודות הקפאתו של סטוייקיץ אמר "ההקפאה של סטויקיץ היא החלטה של ההנהלה. יש לי עכשיו את שקל ורציאנו ועם זה צריך להמשיך . שקל היה טוב מאוד עד עכשיו . "

שחקן זר נוסף שנמצא בדרכו החוצה הוא דימיטר מקרייב, כשגרורי מתקבקש להתייחס אל העזיבה הצפויה שלו הוא לוקח אוויר ואומר "מקרייב הוא חלוץ טוב, אבל אינני יודע איפה הראש והלב שלו נמצאים עכשיו. זה לא סוד שהמוטיבציה שלו היא לא כמו שהיתה בעונות הקודמות "
Прочитали: 567 человек
Рейтинг:

Оставить комментарий пользователям Вконтакте и Facebook


10-02-2011, 20:13

Информация
לקוחות בקבוצהГости, לא ניתן להשאיר תגובות בחדשות.
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    אוקטובר 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31