הופעה חד פעמית לזמר צעיר ומוכשר Joka הנכד של הגדול מכולם Boka

הופעה חד פעמית לזמר צעיר ומוכשר Joka הנכד של הגדול מכולם Bokaחברים .אתם מוזמנים להופעה חד פעמית לזמר צעיר ומוכשר Joka הנכד של הגדול מכולם Boka . ההופעה תתקיים באולמי "קשת" באור עקיבא ב10.06.2014 קבלת אורחים ב 19:30
כרטיס להופעה כולל...מנה מלאה+אלכוהול מוזיקה חיי עם מיטב זמרים ונגנים מהארץ! מחירה מוקדמת של כרטיסים המחיר בפרטי.
11 апр 2011 | חדשות » תרבות חדשות

מאמר לחג הפסח

יציאת מצרים היא יסוד גדול ויתד איתן בתורה ובאמונה שהרי מן היום ההוא נהיינו לעם ובה שינה הקב"ה טבעי העולם בניסים ונפלאות, הן במכות אשר הפליא במצריים אשר הייתה מעצמת ענק ששלטה בכל העולם והן בניסים הרבים שעשה הקב"ה לעם ישראל לאחר מכן ובהם קריעת ים סוף, ירידת המן מן השמים ואת שהוליכם בשבעת ענני הכבוד ועוד רבות כהנה וכהנה

יום יהדות גאורגיה העולמי 2010

יום יהדות גאורגיה העולמי 2010גם השנה כמסורת שהנחיל חבר מועצת העיר אשדוד מר משה בוטרשוילי, מזה חמש שנים, יתקיים אירוע שנתי של יוצאי הקהילה הגאורגית בישראל, שחגגו לא מכבר 40 שנות עליה לארץ הקודש.

בגאורגיה התקיים שבוע ישראל

בגאורגיה התקיים שבוע ישראלבמסגרת שבוע ישראל בגאורגיה אורגנו 18 אירועים, שהחלו במרתון עזבגי, דרך פורומים כלכליים ולבסוף משחק הכדורגל בין ישראל לגאורגיה.

האירועים אורגנו ע"י לשכת העסקים ישראל גאורגיה בשתוף פעולה עם שגרירות ישראל והסוכנות היהודית.

האירוע המרכזי במסגרת שבוע ישראל היה יובל 20 שנה לפעילות הסוכנות היהודית בבריה"מ לשעבר, וכן סקירה על היחסים בין גאורגיה, ישראל והעולם היהודי.
03 сен 2010 | חדשות » תרבות חדשות

החרם האנטי דמוקרטי. הקריטריונים לתמיכה במוסדות תרבות ישתנו

החרם האנטי דמוקרטי. הקריטריונים לתמיכה במוסדות תרבות ישתנו
שרת התרבות והספורט, לימור לבנת, תוקפת בחריפות את חרם האמנים על אריאל: "האמנים המחרימים כורתים את הענף עליו הם יושבים. נבצע שינוי בקריטריונים לתמיכה בתיאטראות, כך שלא יוכלו להחרים קהלים או מקומות וכדי להבטיח שוויוניות כלפי כל אזרחי ישראל". ח"כ אלקין: לשנות את הקריטריונים לקבלת פרסים מכספי ציבור
19 авг 2010 | חדשות » תרבות חדשות

לראשונה: יצא לאור פירושו של הרב קוק זצ''ל לחומש

לראשונה: יצא לאור פירושו של הרב קוק זצ''ל לחומש
ביום א' אחרון התמלא בית הרב קוק בירושלים מפה לפה כאשר מאות רבנים, אישי ציבור ותלמידים התכנסו לטקס חגיגי בו נחשף לראשונה חומש הראי''ה אותו ערכו הרבנים לונדין ורנר ובו פירושיו של הרב קוק זצ''ל לחומש.

הרב קוק זצ''ל נחשב למורה הדרך של הציונות הדתית ולגדול הוגי הדעות בישראל בדורות האחרונים, מי שעליו נאמר כי ''ה' שלחו למחיה לדור הגאולה המתממשת המלווה בתהפוכות משברים וסערות''.

הרב קוק זצ''ל היווה מגדלאור של תורה והבנה של נפש האומה ומי שצפה את משברי האמונה וההתרחקות מהדת ומהתורה בימים הסוערים של ''אתחלתא דגאולה'' וכמי שפעל לעיצוב פניה של מדינת ישראל והעם היושב בציון.
16 авг 2010 | חדשות » תרבות חדשות

חוסל אבי והרוח החיה של תוכנית המזל''טים הצבאיים האיראניים

חוסל אבי והרוח החיה של תוכנית המזל''טים הצבאיים האיראנייםלמרות שאיראן משקיעה בשנים האחרונות מאמץ לוגיסטי רב וסכומי עתק בתעשייה זו, הישגיה בתחום זה עדיין לא מרשימים, ואינם מצליחים להדביק את הדור החדש של ההתפתחויות בתחום בחיילות אוויר מערביים.
לפני 5 חודשים באפריל השנה אמר שר ההגנה האמריקני רוברט גייטס, בהופעה בסנט, כי ארצות הברית מודאגת מקצב התפתחות המזל''טים הצבאיים האיראניים.
גייטס אמר:' מדינות כמו איראן מפתחות את המזל''טים ויש להן כבר יכולת כזו'. 'דבר זה מהווה מקור דאגה עבורנו, מאחר וזה תחום כזה, שאם (האיראנים יבחרו להשתמש בו,) בעיראק ובאפגניסטן, הם (האיראנים), יכולים לייצור לנו קשיים'. ציטוט המקור
חדשות קהילה קווקזית

לוח שנה

«    מאי 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31